UPOZORNĚNÍ

Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé, pokud se chcete registrovat, použijte formulář zde.

Tato stránka slouží jako diskusní fórum, kde se můžete ptát i reagovat na nejrůznější věci, které se týkají obsahové, metodické i organizační stránky projektu Psychologie jinak.

Tato diskusní místnost je určená jako prostor intervize po workshopech. Je otevřená v předem stanovený den a čas, v rámci něhož jsou Vám k dispozici lektoři a odborní garanti. Ti budou reagovat na Vaše otázky, týkající se teorie a praktických cvičení z workshopů, opět můžete pokládat dotazy taktéž z oblasti práce se třídou.

Tato místnost je určená pro organizační záležitosti a otázky, vztažené k evaluaci. Své příspěvky můžete vkládat nepřetržitě, odpovědi budou poskytovány průběžně.

V této místnosti bychom si s Vámi rádi vyměnili role tazatel-dotazovaný. Lektorský a organizační tým Vás zde požádá o reakce na otázky, které budeme klást za účelem zkvalitňování výukových workshopů a metodiky tak, aby vše co nejvíce odpovídalo Vašim potřebám. Těšíme se na Vaše nápady!

V této místnosti můžete kdykoli diskutovat nad technikami a materiály k probíraným tématům. Může jít nejen o techniky, které znáte z workshopů, ale také o materiály, která Vám lektoři poskytnou navíc, či ty, které budete sdílet mezi sebou.

Prostřednictvím tohoto odkazu máte možnost "připíchnout" na nástěnku vzkaz, poděkování, pochvalu komukoli z účastníků či týmu.